
63-letni Tom Hanks i jego rówieśniczka Rita Wilson pokonali Covid-19. Byli pierwszymi celebrytami, którzy zakazili się koronawirusem. Po przebyciu kwarantanny i terapii małżeństwo powróciło do USA z Australii. Rita opowiedziała, jak wyglądało leczenie śmiercionośnej choroby.
– Czułam się ekstremalnie obolała. Czułam całe ciało, nie znosiłam, gdy ktoś mnie dotykał. A potem przyszła gorączka – powiedziała na antenie. Wysoka temperatura utrzymywała się aż przez 9 dni. Termometr pokazywał nawet 39 stopni. – Nigdy nie miałam takich dreszczy – dodała.
