Znamy zwycięzców nagród Grammy. Beyoncé doczekała się statuetki, fani w szoku
Zuzanna Tomaszewicz
03 lutego 2025, 08:14
·
3 minuty czytania
Muzyczne nagrody Grammy właśnie zostały rozdane. Statuetka za "album roku" powędrowała po raz pierwszy do Beyoncé, która przedtem była nominowana w tej kategorii aż cztery razy. Wśród artystów triumfujących podczas tegorocznej ceremonii znaleźli się również Kendrick Lamar, Chappell Roan i Sabrina Carpenter.