nt_logo

Znamy zwycięzców nagród Grammy. Beyoncé doczekała się statuetki, fani w szoku

Zuzanna Tomaszewicz

03 lutego 2025, 08:14 · 3 minuty czytania
Muzyczne nagrody Grammy właśnie zostały rozdane. Statuetka za "album roku" powędrowała po raz pierwszy do Beyoncé, która przedtem była nominowana w tej kategorii aż cztery razy. Wśród artystów triumfujących podczas tegorocznej ceremonii znaleźli się również Kendrick Lamar, Chappell Roan i Sabrina Carpenter.